نمايش پست تنها
قديمي ۰۲-۱۱-۱۳۸۷, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر   #20 (لینک دائم)
Siavash Male
Administrator

آواتار Siavash

تاريخ عضويت: ارديبهشت ۱۳۸۷
محل سكونت: تهران
تشكرها: 27
439 تشكر در 108 پست
My Mood: Mehrabon
پيش فرض

نقل قول:
سلام متاسفانه من به علت محدوديت هايي كه داشتم نتونستم اين نرم افزار رو دانلود كنم و حالا لينك سايتش خرابه اگه لطف كنيد و اين نرم افزار را براي من ارسال كنيد تا از آن استفاده كنم با تشكر
آخرین ورژن سورس کد jYMSG در ضمیمه قابل دریافت هست...

نقل قول:
اگه دقت کرده باشی برای مشخص کردن فونت خواص مثلآ از کد :
<font face="Tahoma">
استفاده می کنیم ولی توی VB اگه بخوای پی ام بگی یفرسته از " و " در اول و آخر استفاده میشه که با " قبل و بعد از فونت قاطی میشه ! این مشکل و چه طوری میشه حل کرد ؟
به سادگی می تونید به جای " از "" یا دو عدد " استفاده کنید، به عنوان مثال:
<
كد:
font face=""Tahoma"">
نقل قول:
من قبلآ یه Pocket sniffer از سایت گرفته بودم ولی متآسفانه گم کردم اگه میشه دوباره بذار همینجا
یک پکت اسنیفر داخل ضمیمه قرار دادم، توجه داشته باشید که بعضی آنتی ویروس ها این برنامرو به عنوان ویروس میشناسن، چون پکت اسنیفر هم یک نوع ویروس حساب می شه! می تونید از برنامه ی CommView هم استفاده کنید که هم ورژن ویندوزش موجود هست هم لینوکس...
نقل قول:
چه طوری میشه برای VB مشخص کرد که پاکت مخصوصی رو بفرسته و اگه جواب مثلآ این (هرچی ) بود کار خاصی ( هرکاری که مشخص کنم ) انجام بده و اگه جواب یه چیز دیگه بود اون کار و ( یه کاره دیگه که اونم خودم مشخص کردم ) انجام بده !
اگر از سورس کد VB استفاده می کنید، می تونید برای فرستادن هر پکتی از
كد:
sckYahoo.sendPacket "Packet data"
استفاده کنید.
هر پکتی که از سرور یاهو به شما فرستاده بشه در ساب sckYahoo_DataArrival داخل متغیر buffer ریخته میشه.
اگر از کد دیگه ای استفاده می کنید لطفا کد رو در ضمیمه قرار بدید تا بتونم کمک کنم...
فايل ضميمه
نوع فايل: zip ymsg_code_source_v0_64.zip (248.1 كيلو بايت, 394 نمايش)
نوع فايل: zip wpeproalpha.zip (355.9 كيلو بايت, 256 نمايش)