نمايش پست تنها
قديمي ۱۱-۲۷-۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر   #6 (لینک دائم)
یاس سپید Female
عضو فوق فعال

آواتار یاس سپید

تاريخ عضويت: دي ۱۳۹۰
محل سكونت: ایران
تشكرها: 11
13 تشكر در 6 پست
Smile

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mahdiii نمايش پست
این صحبتی که کردید در مورد اینکه با نوشتن هر مقاله بسته به اعتبار نشریه ای که در اون مقاله چاپ میشه، به دانشجو پول میدنو از کی شنیدید؟ میشه اسم دانشگاهتونو بگید؟ ما که تو دانشگاههای سراسری و معتبر ایران همچین چیزیو ندیدیم. من با استادم و یک دانشجوی دکترا یک مقاله دادیم (کنفرانس پردازش تصویر) icip 2011ieee که تو کنفرانسای مربوط به پردازش تصویر معروفترینه اما دریغ از یک ریال کمک. دانشجوی دکترا خودش با پولش بلند شد رفت ارائه داد برگشت. از دوستام هم چیزی در مورد پول دادن نشنیدم. شاید تو دانشگاههای آزاد بدن مثلا آزاد قزوین؟! مگر اینکه یک پروژه تعریف بشه که مثلا از سمت دفتر ارتباط با صنعت باشه و پروژه بگیری و در نهایت مقاله بدی.
ببخشید من نگفتم دانشگاه هزینه رفت و برگشت دانشجو رو میده
یکی از دوستای خودم دانشجوی ارشد دانشگاه سراسری کردستان بود ترم 5 دفاع کرد و چند ماه بعد برای گرفتن پول مقاله هایی که داده بود مراجعه می کنه به دانشگاه که گفته بود هر دانشجویی که مقالش تو یه ژورنال خوب چاپ بشه تا 200 هزار بهشون پول میدن البته هیچ کاری به هزینه رفت و برگشت و ... ندارن و البته فکر می کنم فقط تا 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی دانشگاه هزینه پرداخت می کنه.
در مورد دانشگاه های دیگه و حتی دانشگاه خودم که سراسریه، من از مسئولین و بچه ها هیچی نشنیدم یعنی هیچکدوم از دوستای دانشگاه خودم هنوز مقاله ندادن که بدونم پول میده یا نمیده.
اگه خواستید از دانشگاه خودم هم سوال می کنم و بهتون خبر میدم چون برای خودم هم جالب شده که شما میگید هیچ هزینه ای نداده و اون دوستم پول چند تا مقاله رو از دانشگاه قبل از دفاعش گرفته بود.
یاس سپید آفلاين است   پاسخ با نقل قول